Publikováno

3 nejzajímavější developerské projekty v Praze

Pokud chcete bydlet v Praze, určitě byste se měli zaměřit na nabídku developerských společností. Díky nim vyrostlo v hlavním městě hned několik nových bytových komplexů, které nabízí byty vysokého standardu.

Vybrali jsme pro vás 3 nejzajímavější.

1. Západní Město – Britská čtvrť IX

Prvním naším tipem jsou byty Praha 5 ve Stodůlkách, které vznikly v rámci populárního projektu Britská čtvrť IX. Byty nabízí velkorysý prostor. Většina z nich má balkon nebo lodžii. Výhodou je, že ke každému bytu patří parkovací místo v podzemní garáži, která je hlídána kamerovým systémem. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, výhodou je rychlé spojení s centrem. Nejbližší stanice metra Stodůlky je vzdálena jen cca 1 minutu chůze od domu.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

4bydleni.cz_finep_cz_01

2. Malý háj IV, nové byty v Praze 10

Mezi nejpopulárnější developerské projekty Praha patří Malý Háj IV, a to především kvůli koncepci bytů. Všechny nové byty mají balkon, terasu a ty přízemní dokonce předzahrádku. I zde mají rezidenti k dispozici garážové stání. Bydlení zde zpříjemňuje odpočinková zóna, ve které se nachází i dětská hřiště. K dispozici je zde celkem 99 bytů o velikosti 1+kk (od 27 m2) až 4+kk (do 120 m2).

4bydleni.cz_finep_cz_02

3. Nad Přehradou IV – nové byty v Praze 10 Hostivaři

Do třetice vás chceme upozornit na byty na prodej Praha, které vznikají v rámci projektu Nad Přehradou. Bydlení zde je určeno pro ty, kdo chtějí využívat všech výhod hlavního města a současně žít ve spojení s přírodou. Zde vznikne celkem 48 nových bytů o dispozici 1+kk až po luxusní byty 4+kk s užitnou plochou do 119 m2.

4bydleni.cz_finep_cz_03

Zařiďte si výhodnou hypotéku

Pokud se rozhodnete byt v Praze koupit, určitě byste se měli věnovat výběru výhodné hypotéky. Nespoléhejte se pouze na jednu nabídku, udělejte si čas a nabídky od různých bank si porovnejte. Přečtěte si ještě tento článek. Nabízí cenné rady, jak vyřizování hypotečního úvěru zvládnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *