Publikováno

Bydlení v Praze a jejím okolí láká stále více. Nejžádanější jsou byty moderních developerských projektů

Bydlet v Praze nebo za Prahou je stále trvající trend, který však roste spolu s tím, jak rostou developerské projekty po celém hlavním městě a okolí. Zkrátka a dobře, všichni chtějí do nového, moderního a dobře situovaného komplexu, který nabízí komfortní bydlení a relativní blízkost všech městských služeb.

Hledáte nové bydlení v okolí Prahy? Možná pro vás máme to, co tak usilovně hledáte.

Jedním z nejvíce žádaných projektů je Park Klecany, jenž se nachází v moderní obci Klecany, která se nachází jen šest kilometrů od centra hlavního města. I když není projekt situován přímo do ruchu metropole, nabízí svým budoucím obyvatelům pohodlné žití.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Sotva několik minut je to na metro a autobusem se dostanete do Prahy taky za chvilku. Nic tedy nebrání tomu, vyrazit si za sportem, zábavou i povinnostmi.

Developerský projekt Zelený park Klecany – Bude se vám líbit!

V rámci lukrativního projektu je novostavba Park Klecany velkým bytovým komplexem, který nabízí 150 bytových jednotek. Osmipatrová budova je rozdělená na bytové a nebytové prostory, komerční prostory se nacházejí ve spodních podlažích a ekonomicky výhodné bydlení v horních.

klecany-2

Komfortní a moderní byty jsou kompromisem mezi přijatelnou cenou a luxusem.

Vyberete si ze 150 nových bytů? V nabídce je dispoziční členění od 1+kk do 4+kk s balkony, terasami a parkovacími místy před architektonicky ‘’vyladěným’’ objektem.

Nejen výhled vám vezme dech!

Asi každý developerský projekt je něčím význačný, Zelený park Klecany si svou oblibu získal především příslibem krásného výhledu, který nabízí moderní architektura budovy. Horní patra ustupují spodním, a tím tak vniká neodolatelný výhled do blízkého okolí.

Budoucí rezidenti ocení to a k tomu i úroveň vybavenosti bytů i celého komplexu.

Zaujal vás tento projekt, nebo chcete další nabídky novostaveb?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *