Publikováno

Chcete bydlet v Praze luxusně? Připravili jsme přehled TOP projektů!

Klasické, ničím nezajímavé bydlení, to není nic pro vás? Chcete si každý den svého života užívat v maximálním pohodlí a komfortu? V takovém případě si rozhodně nenechte ujít přehled TOP projektů, které vám nabídnou luxusní bydlení – a za ceny, které vás mile překvapí!

Nemůžete sehnat bydlení, které by odpovídalo vašim představám a potřebám? Nebojte se, vaše náročná poptávka bude uspokojena.

Dali jsme dohromady seznam těch nejvydařenějších projektů společnosti Crestyl, které nabídnou bydlení v luxusu, komfortu a krásném prostředí. Developerská společnost Crestyl Real Estate, s.r.o., je velmi dobře známá i oceňována za to, že do svých rezidenčních i komerčních novostaveb přidává množství luxusních prvků.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Tohle projekty by vám neměly uniknout!

Novostavba 4Blok na prodej nabízí zdravé bydlení s přemírou zeleně v okolí. Pro zájemce o moderního a ekologické bydlení je zde připraveno 210 bytů od nejmenšího 1+kk až po největší 5+kk. Svěží a dostatečně prosvětlený bytový styl se bude líbit mladým párům i početným rodinám s dětmi. K hlavním výhodám jednotlivých bytových jednotek patří garáže, balkony, terasy a rovněž předzahrádky.

Bydlení u břehu Vltavy v DOCK rezidenci nabízí prostor od 30 m2 do 101 m2 k pohodlnému bydlení, který je rozdělen mezi klasické bytové jednotky a moderní mezonety. Výhled na řeku si užijete z balkónu či terasy a uvnitř pak na vás čeká elegance, luxus a moderní design.

Developerský projekt Barrandov Hills je dalším stavebním dílem společnosti Crestyl. Nové byty na Barrandobě Barrandov Hills nabízí světlo, prostor a špičkové vybavení. Vybrat si lze z dispozic od 1+kk až 5+kk. Vysoké stropy, garážové stání, oceněná stylová architektura a v neposlední řadě zajímavé situování, dělá z této nemovitosti perfektní nabídku.

Společnost Crestyl je podepsána i pod dalším z lukrativních projektů, tentokrát s názvem Zámecké zahrady. V tomto případě budou potěšeni ti, kteří hledají stavební prostor k výstavbě svého domu. Nabízené parcely jsou plně zasíťované, vedou k nim komunikace s hotovým osvětlením a dalšími prvky.

Bydlení za Prahou v Zámeckých zahradách je ideální pro ty, kteří si chtějí vybudovat domov v klidném, harmonickém a přírodním prostředí.

Dva moderní bytové domy jsou ukázkou nadčasové architektury. 22 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk mají balkóny, terasy, praktické vybavení, které je ukázkou posledních trendů. Dřevěné podlahy, skleněné plochy, množství světla, to vše vám zpříjemní každý den. Novostavba Podolské schody nabízí osobité a nadstandardně vybavení bydlení.

Zajímají vás další nabídky nového bydlení v Praze a okolí?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *