Publikováno

Domácí lázně ve vaší koupelně! Chytré tipy na zpohodlnění

Chcete se ve své koupelně cítit jako v lázních? Prozradíme vám několik nápadů na zpohodlnění koupelnového prostoru.

Lehnout si do horké vany s voňavou pěnou, pustit si relaxační zvuky přírody a začít odpočívat. To potřebuje někdy každý, po náročném dni v práci nebo celodenních povinnostech. Ovšem vana není jediným prostředkem uvolnění a odpočinku.

Jak si udělat koupelnu co nejharmoničtější?

Čistota koupelny podpoří čistotu vnitřní

Pokud chcete svou mysl uklidnit a tělo zrelaxovat, je třeba si k tomu připravit správné prostředí. Není to jen o napuštění horké vody do vany, k načerpání nové energie bude zapotřebí také čistota a pořádek. Nebo si snad umíte představit, jak ležíte v nemyté vaně a okolo sebe máte nepořádek a špínu?

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Usnadněte si uklízení v koupelně, pořiďte si závěsný nábytek do koupelny, jenž vám nabídne velký úložný prostor. Všechny kosmetické produkty, jenž překážely ve sprchovém koutu nebo na okraji vany, můžete pohodlně schovat do skřínky a relaxaci už nic bránit nebude.

lebon-1

Dosáhnout ‘’osvícení’’

Na harmonické atmosféře se podílí nejen nábytek do koupelen, také osvětlení místnosti je důležité. Kromě světla centrálního, osvětlete koupelnu dalším doplňkovým světlem. My doporučujeme bodové světlo do koupelny nebo LED pásky, které jednoduše nalepíte tam, kam potřebujete. LEDky navíc svítí mnoha barvami, s nimi tak lehce vytvoříte atmosféru romantickou (červená), uklidňující (zelená) nebo povzbuzující (modrá).

Vše podle vás

Je naprosto normální, že se vaše potřeby stále mění. V případě, že jste svou koupelnu zařizovali před x lety, je možné, že vám stávající uspořádání již nevyhovuje a jen těžko v něm nalézáte potřebné uklidnění.

Možným řešením je koupelna na míru od českého výrobce LE BON, který vám za pomoci nadaných architektů a šikovných řemeslníků vytvoří i zrealizuje koupelnu novou, vyhovující vašim potřebám i chodu domácnosti.

lebon-3

Je vaše koupelna tak pohodlná, jak byste chtěli?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *