Publikováno

Elektronické zabezpečovací systémy pro klid a jistotu

Top Security s.r.o. a její technická divize nabízí svoje služby zejména majitelům a správcům různých budov. Pomůže Vám s řešením elektronického zabezpečení Vašeho objektu, se spolehlivou požární ochranou a také s kamerovými a přístupovými systémy. Firma poskytuje i odborné poradenství a pomoc při výběru a zajišťuje i montáže, opravy a revize těchto zařízení. Určitě potěší také poměrně příznivé ceny.

Pokud chcete mít opravdu maximální jistotu, že je Vaše nemovitost v bezpečí, zvažte investici do elektronického zabezpečovacího systému (např. od výrobců Galaxy, Esser, Jablotron nebo Sater). Spolu s některými doplňkovými funkcemi je pak možná i realizace tzv. inteligentního domu (příkladem je např. ovládání osvětlení, topení, zavlažování atd.).

Kamerové systémy pro Váš dokonalý přehled

Abyste měli opravdu dokonalý přehled o tom, co se ve Vašem objektu děje a mohli být zcela v klidu, určitě se Vám vyplatí kamerové systémy CCTV. Můžete si vybrat z několika opravdu špičkových a prověřených značek – např. Samsung, Siemens, Intellex, Vision nebo Bosch. Získáte tak možnost sledovat dění ve Vašich objektech, a v případě nečekané události ihned jednat. V nabídce jsou také kvalitní domácí kamerové systémy, včetně těch bezdrátových pro náročnější klienty. Záznamy z těchto kamer lze navíc použít i jako důkaz pro pojišťovny, úřady nebo zaměstnance.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Nezapomeňte na požární ochranu

Pokud jste majitelem bytu budovy, domu, či bytu, neměli byste podcenit ani kvalitní požární ochranu. V tomto směru vyplývají určité povinnosti pro majitele už přímo ze zákona a je tedy třeba tento problém řešit. Top Security s.r.o. Vám může zajistit např. odbornou montáž požárního systému, hasicích přístrojů, hydrantů, požárního odvětrání a dalších nezbytných věcí. V nabídce jsou pouze kvalitní a prověřené produkty od předních značek, jako jsou Zettler, Esser, Schrack nebo Lites. Samozřejmostí je také zajištění pravidelného servisu a revize těchto zařízení. Top Security Vám může nabídnout i další služby – např. požární školení, asistenci při kolaudaci budovy atd.

Inteligentní přístupové systémy

Pro inteligentní správu nemovitostí, kdy má do objektu přístup více lidí a je třeba přístupy regulovat různými pravidly, se vyplatí investovat do tzv. přístupových systémů ACS. Tyto systémy mají nadstandardní funkce a jednoznačně rozpoznají, kdo do objektu vstupuje. Přístupové systémy jsou vhodné nejen pro kancelářské nebo obchodní prostory, ale i pro bytové domy.

Pokud ale chcete opravdu to nejlepší zabezpečení, doporučujme biometrické přístupové systémy. Ty patří k tomu nejmodernějšímu, co je v současné době k dispozici a identifikace u nich probíhá na základě otisku prstu.

Rozvody televizního signálu

V bytových domech, ale i jiných typech budov zajišťuje Top Security také odbornou instalaci rozvodů televizního signálu. Kromě pozemního vysílání lze nainstalovat i rozvody pro satelitní příjem, díky nim pak budete moci sledovat stovky programů z celého světa, včetně široké nabídky kanálů v HD rozlišení.

Speciální služby pro mimořádné situace

Vedle standardních bezpečnostních služeb, jako jsou např. elektronické zabezpečovací systémy, požární ochrana atd. nabízí Top Security také některé speciální služby. Patří mezi ně především technická asistence při hledání nežádoucích přijímacích zařízení (odposlechů apod.). Tyto služby jsou prováděny naprosto diskrétně, tak, aby byla zajištěna maximální ochrana soukromí zákazníků. Samozřejmostí je také použití špičkové nejmodernější techniky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *