Publikováno

Hrajte si na zahradě

Stále sedíte v obýváku na pohovce a hrajete playstation? Dáme vám tip na hračku, která vás dostane ven a bude vás bavit!

Někdy je těžké odejít z virtuálního světa her, zvláště když realita nenabízí taková dobrodružství. Nebo nabízí? Pořízením rc modelu tanku se může vaše zahrada stát bitevním polem a vy vojákem.

Kupte si vytuněný rc model válečného vozidla a bitva může začít!

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Má-li být hra s tankem zábavná a bitva pro pro vás vítězná, je třeba mít dobrý model, který zlikviduje všechny protivníky. Co by rc modely tanků nebo-li hračky pro dospělé měly mít?

Moderní rc tanky a jejich výběr

Rc tanky nejsou jen obyčejné hračky na dálkové ovládání, jde o modely, které imitují skutečné bojové tanky, a to nejen vzhledem, ale také výbavou. Bitevní vřavu si můžete užít s rc tanky, které umí zdolat nejen obtížný terén, nýbrž i trefit soupeře. Některé modely tankových vozidel střílí airsoftové kuličky do vzdálenosti 25 metrů jiné se zase lehce pohybují na suchu i ve vodě a další vynikají kouřovými, zvukovými či světelnými efekty.

Vstupte do světa válečných konfliktů, dobře mířených ran, bojových strategií a hlavně vítězství!

Při výběru vhodného tanku je třeba myslet na to, co od modelu očekáváte.

Chcete nezničitelný rc tank do každého terénu?

tank obojzivelny Jak vybrat rc tank?

V takovém případě zaměřte pozornost na voděodolný model Challenger, jenž zvládá bezproblémovou jízdu na suchu, v blátě, ve vodě i na sněhu. Disponuje vodotěsnící pohonnou jednotkou, podvozkem a baterií.

Toužíte po kopii skutečného bojového vozidla?

Pokud chcete svou hru přiblížit co nejvíce skutečnosti, je tank M1A2 ABRAMS ideální volbou. Model manévruje do všech směrů, otáčí věží a hlavně střílí airsoftové kuličky do vzdálenosti 25 metrů.

Toužíte po nevšedním modelu rc tanku?

tank torro Jak vybrat rc tank?

Rc stroj Torro U.S. M26 Pershing simuluje vlastnosti skutečného tanku. Disponuje světelnými efekty LED osvětlení, napodobuje zvuk motoru a střelby a navíc má infračervený systém určený k boji ve dvojici či týmu.

Žádný z modelů vás nezaujal? Vyberte si z kompletní nabídky na webu velkymodelar.cz!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *