Publikováno

Jak zařídit koupelnu? Tohle vám bude vyhovovat!

Plánujete rekonstruování staré koupelny? Nebo se snad pouštíte do vybavení nové? V každém případě si buďte jistí, že o skříňkách do koupelny budete přemýšlet dnem i nocí. Dáme vám několik praktických tipů, jak si celé to vybavování zjednodušit. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Domácí osvěžovač vzduchu – Vonět bude přesně, jak si budete přát!

Snad každý má rád, když to doma příjemně voní. Pro svěží aroma interiéru si lze pořídit osvěžovače vzduchu. Je možné si je však také vyrobit za výrazně menší výdaje.  (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Korková zátka s LED světlem dává možnost využít staré skleněné láhve jako intimní lampy

Vyhazujete často skleněné láhve od piva, mléka, sirupů, či alkoholických nápojů? Před další cestou ke kontejnerům si obsah tříděného odpadu prohlédněte a ty nejhezčí láhve ze skla uschovejte. Mohou vám totiž posloužit jako lampy, a to díky korkovému led světlu.  (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

3 tipy na vůně, které provoní každý domov

Kdo by se nechtěl vrátit po náročné práci do svého bytu… a nenechal by se unášet na vonných vlnách svého domova? Jistě i vy byste rádi přišli do voňavého bytu, kde na vás čeká jen odpočinek a relax. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Jak ušetřit za vodu?

Zhruba dvě třetiny spotřebované vody protečou kohoutkem vany, sprchy a toaletou. Stačí jen pozměnit své návyky a pořídit si levné vychytávky, ročně tak každý člen domácnosti ušetří až 2 000 korun. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Podlaha v koupelně jako noční obloha – Nadchne to i vás!

Toužíte po kouzelné atmosféře ve své koupelně? Pak vás jistě zaujme tento projekt, který mění obyčejnou koupelnovou podlahu na “hvězdami“ ozářenou noční oblohu! Zjistěte, jak na to! Vzhled noční oblohy je možné vykouzlit za pomoci optických vláken! Každý kutil by to měl zvládnout “raz dva“! Tak se do toho vrhněte! Noční oblohu z otických vláken…

Celý článek →