Publikováno

Ruší vás během spánku? Medvědí spacák vás ochrání před narušiteli!

Dáváte si po obědě svých “dvacet“? Pokaždé vás ale někdo ze sladkého spánku vyruší? Jedinečný medvědí spacák vás ohrání před všemi narušiteli. Proměníte se v něm v mohutnou šelmu, která se s klidem může odebrat k zimnímu spánku. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Obří pletení je fenoménem! Uplést si jde přehoz na postel nebo deku!

Pletení s obyčejnými jehlicemi už dnes nikoho nepřekvapí. Pokud chcete svému koníčku dodat na atraktivnosti i dalších možnostech vezměte si PVC trubky a upleťte se hřejivou deku nebo přehoz na postel. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Kvalitní spánek díky kvalitním pěnovým matracím

Akční životní styl a rychlé životní tempo nás každodenně obírá o čas, který je určený pro odpočinek a spánek. Naše těla však nejsou stavěna na to, být v neustálém pohybu a potřebují čas na regeneraci a obnovu sil. Na kvalitu našeho spánku má největší vliv nejen hezky zařízená ložnice, ale také naše lůžko a správně zvolená…

Celý článek →

Publikováno

Lekce v aranžování květin – Vyzdobte svůj interiér čerstvými květinami!

Aranžování květin je oblíbená činnost a zábavný koníček, díky kterému můžete svůj domov udělat hezčí. Naučte se naaranžovat čerstvé květiny podle našeho návodu.  (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Dřevěné podlahy zaručují příjemnou atmosféru

Dřevěné podlahy jsou nejoblíbenější podlahovou krytinou a to především proto, že vzhled dřeva je perfektním doplňkem pro interiér domácnosti a také působí velmi útulně. Dřevěné podlahové krytiny nám přináší také pocit tepla, protože si všichni spojujeme dřevo s ohněm. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Domácí osvěžovač vzduchu – Vonět bude přesně, jak si budete přát!

Snad každý má rád, když to doma příjemně voní. Pro svěží aroma interiéru si lze pořídit osvěžovače vzduchu. Je možné si je však také vyrobit za výrazně menší výdaje.  (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Nápady, které zpohodlní váš domov – Nenechte si je ujít!

Přemýšlíte nad tím, jak ještě více zpohodlnit svou domácnost? Dáme vám několik praktických tipů, které rozhodně využijete. Jde o nenáročné a finančně dostupné věci, jejichž význam pro vaše pohodlí doma však bude k nezaplacení. Uvidíte! (Pokračování textu…)

Celý článek →