Publikováno

Trendy v bydlení pro rok 2020

  Pokud máte letos v plánu rekonstrukci vašeho bydlení, či stěhování do nového domu, jistě vás zajímá, jaké trendy v oblasti bydlení vévodí roku 2020. Dost bylo tmavých barev Přestože v poslední době byly trendy honosné odstíny tmavých, sytých barev, letos bude všechno jinak. Už na konci sezóny 2019 se dostávaly zpátky do obliby přírodní barvy, které více…

Celý článek →

Publikováno

Kde vybírat nábytek do obývacího pokoje, středobodu vaší domácnosti

nabytek do obyvaciho pokje

Zařizujete rádi svůj domov? Hledáte kvalitní nábytek do obývacího pokoje? Přečtěte si pár šikovných tipů, jak za dobré peníze vybavit obývací pokoj, tedy místnost, která by měla být středobodem domácí pohody. Nejen pro vás a rodinu, ale také pro návštěvy přátel. Především, obývák nechte dýchat. Nesmí se stát přeplněným skladištěm. Stačí, když si ujasníte, jaké…

Celý článek →

Publikováno

Obří pletení je fenoménem! Uplést si jde přehoz na postel nebo deku!

Pletení s obyčejnými jehlicemi už dnes nikoho nepřekvapí. Pokud chcete svému koníčku dodat na atraktivnosti i dalších možnostech vezměte si PVC trubky a upleťte se hřejivou deku nebo přehoz na postel. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Lekce v aranžování květin – Vyzdobte svůj interiér čerstvými květinami!

Aranžování květin je oblíbená činnost a zábavný koníček, díky kterému můžete svůj domov udělat hezčí. Naučte se naaranžovat čerstvé květiny podle našeho návodu.  (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Dřevěné podlahy zaručují příjemnou atmosféru

Dřevěné podlahy jsou nejoblíbenější podlahovou krytinou a to především proto, že vzhled dřeva je perfektním doplňkem pro interiér domácnosti a také působí velmi útulně. Dřevěné podlahové krytiny nám přináší také pocit tepla, protože si všichni spojujeme dřevo s ohněm. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Domácí osvěžovač vzduchu – Vonět bude přesně, jak si budete přát!

Snad každý má rád, když to doma příjemně voní. Pro svěží aroma interiéru si lze pořídit osvěžovače vzduchu. Je možné si je však také vyrobit za výrazně menší výdaje.  (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Nápady, které zpohodlní váš domov – Nenechte si je ujít!

Přemýšlíte nad tím, jak ještě více zpohodlnit svou domácnost? Dáme vám několik praktických tipů, které rozhodně využijete. Jde o nenáročné a finančně dostupné věci, jejichž význam pro vaše pohodlí doma však bude k nezaplacení. Uvidíte! (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

Korková zátka s LED světlem dává možnost využít staré skleněné láhve jako intimní lampy

Vyhazujete často skleněné láhve od piva, mléka, sirupů, či alkoholických nápojů? Před další cestou ke kontejnerům si obsah tříděného odpadu prohlédněte a ty nejhezčí láhve ze skla uschovejte. Mohou vám totiž posloužit jako lampy, a to díky korkovému led světlu.  (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

5+1 tipů pro výběr krásného nábytku do vašeho bytu

Jak si vybrat nový nábytek? Jak najít ty nejkrásnější kusy, které vám budou sloužit po dlouhá léta? A kde najít různé styly pro váš nový domov? Nemusíte totiž hledat 1 konkrétní kus (komodu, skříň, židli, stolek…) aby perfektně seděl k ostatním, ale můžete udělat i radikální změnu. Takovou, která oživí celý váš byt. (Pokračování textu…)

Celý článek →

Publikováno

3 tipy na vůně, které provoní každý domov

Kdo by se nechtěl vrátit po náročné práci do svého bytu… a nenechal by se unášet na vonných vlnách svého domova? Jistě i vy byste rádi přišli do voňavého bytu, kde na vás čeká jen odpočinek a relax. (Pokračování textu…)

Celý článek →