Publikováno

Je nejvyšší čas udělat na domě i bytě poslední úpravy před zimou!

Zima je pro rekonstrukci a vylepšování bydlení nejhorším obdobím. Zimní období, zejména mrazivé dny jsou ale velmi náročné i pro samotnou stavbu a je třeba ji na zimu důkladně připravit. Pokud jste přes léto nestihli nutné opravy na domě nebo v bytě udělat, máte nejvyšší čas.

Meteorologové se shodují na tom, že teploty nad nulou už dlouho nevydrží. Mrazy mohou přijít rychle a nečekaně.

Jaké úpravy se před zimou nejčastěji dodělávají?

U rodinných domů se jedná zejména o opravy na fasádách. Pokud je fasáda na některých místech popraskaná nebo poškozená, je nutné ji opravit ještě před zimou. Kdyby se do děr dostala voda a zmrzla, poškodil by led fasádu ještě více. Velká pozornost se také upíná i ke snížení tepelných ztrát všech druhů interiérů, které vede k nižším výdajům za vytápění. Velký vliv na cenu vytápění v zimě má i způsob vytápění interiéru. Porovnání jednotlivých způsobů vytápění najdete ZDE. Zateplení fasád, stropů podlah je nejčastěji prováděnými činnostmi. Pokud potřebujete ještě na svém domě nebo bytě tyto úpravy provést, je zapotřebí vyhledat kvalitní stavebniny Praha a koupit správný materiál.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

4bydleni.cz_hamax_cz_01

Jak vybrat stavebniny? Kvalita a cena rozhodují!

Na území našeho hlavního města je možné najít hned několik desítek specializovaných stavebnin i hobby marketů se stavebními materiály. Vybrat správnou firmu je velmi důležité. Jak porovnávat? Rozhodujícím faktorem by měl být poměr kvality a ceny. Tedy kvality nabízeného materiálu, zda se jedná o známé stabilní značky materiálů. A prodejce by je neměl nabízet za předraženou cenu. Hledejte tedy kvalitní a levné stavebniny. Bohužel dají se najít i takové stavebniny, které nabízí méně kvalitní materiály za vysokou cenu. Takovým se vyhněte.

4bydleni.cz_hamax_cz_02

Nejen materiály, ale i nářadí a služby

Specializované stavebniny na pražském území ale nenabízí nejen velké množství ověřených stavebních materiálů, ale ve své nabídce mají také stavební nářadí v profesionální kvalitě. Důležitá je nejen nabídka zboží, ale také služeb.

Některé stavebniny v Praze vám mohou nabídnout i službu dovozu zboží, odborného poradenství nebo zapůjčení a prodej stavebních pomůcek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *