Publikováno

Klid u jídla? S pepřenkou, která vypne telefony je to možné

Společné chvíle u večeře ruší pípání telefonů vašich dětí nebo stálé pracovní hovory vašeho manžela? Díky chytré pepřence stačí jen otočit a je klid!

Celý den se těšíte na to, jak se vaše rodina sejde u jednoho stolu, dobře se nají a popovídá o zážitcích z celého dne? Ovšem, když konečně jídlo nasevírujete a usednete, celá rodina je ponořená do virtuálního světa chytrých telefonů? Zákazy zde nepomohou, použijte speciální pepřenku, která klid zajistí bez hádek.

Společné jídlo je nejen o utišení hladu, je to také příležitost si popovídat. Moderní technologie však komunikaci ničí! Otočte pepřenkou a užívejte si rodinného vyprávění, co bylo v práci, ve škole…

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Pepřenka Pepper Hacker vypadá obyčejně, ale zachrání komunikaci u stolu

Zvenku vypadá jako obyčejná pepřenka, uvnitř však skrývá zařízení, jenž na 30 minut vypne Wi-fi router, chytré telefony i televizi.

Fungování pepřenky je snadné, ovšem je k němu zapotřebí speciální aplikace, která musí být nainstalována ve všech zařízeních. Jedná se o aplikaci AirWatch. Jediným háčkem v tomto dokonalém plánu je nepozorované nainstalování. Děti totiž své mobily jen málokdy odkládají.

Průzkumy ukazují, že průměrná domácnost má 12 elektro zařízení, které brání klidu i jídla. Více než polovina rodin tedy dobře zná hádky o používání tabletů, telefonů a další elektroniky u jídla.

Líbí se vám tento chytrý gadget? 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *