Publikováno

Krby a komíny, vše na jednom místě

Soustava pro vytápění většinou není zrovna jednoduchá záležitost. Je třeba myslet na spoustu různých faktorů, které vytápění ovlivňují, aby si člověk dobře vybral, otopná soustava byla dostačující, ale ne zas zbytečně příliš výkonná. Možností máte v dnešní době velké množství, stačí si vybrat, zda dáte přednost pohodlí a budete vaši domácnost vytápět plynem či elektrikou, nebo zda si zvolíte méně pohodlnou variantu a pořídíte si krb či krbová kamna na tuhá paliva. Rozhodnete-li se pro krb, rozhodně toho nebudete litovat, sice vám dá trochu víc práce zatopit, už to nebude jen otočení kolečkem termostatu, nicméně vytápění tuhými palivy vás vyjde mnohem levněji.

Topení dřevem je ekologický a úsporný způsob vytápění. Vyplatí se mnohem víc než ústřední topení či plynový kotel. Navíc krby a krbová kamna jsou v dnešní době velmi oblíbené. Krby jsou populární zejména pro svou variabilitu, vyrábí se v mnoha stylech a provedeních, takže si každý může vybrat přesně takové topidlo, které mu vyhovuje. Základem krbu je krbová vložka, kterou doplňuje krbová obestavba zvoleného stylu, velikosti a barvy. Krbové obestavby se mohou skládat z umělých i přírodních materiálů, záleží pouze na vašem vkusu.

Z praktického hlediska nemají krbové vložky chybu, jsou uzavřené, takže nepropouští ven žádný zápach, kouř ani saze, přitom jsou vybaveny prosklenými dvířky pro přikládání, takže můžete snadno přímo vidět hořící oheň. Krbové vložky jsou konstrukčně řešené tak, že využívají moderních technologií, aby dosáhly dokonalého spalování. To přináší úsporu v podobě nižší spotřeby paliva při maximální účinnosti vytápění.

Krby-stavba.cz vám však nabídnou víc než jen široký výběr topidel, jsou zde pro vás připraveny také profesionální nerezové komíny, kouřovody a veškeré příslušenství, které budete při realizaci vytápění tuhými palivy potřebovat. Neváhejte a navštivte i vy jednoho z největších prodejců krbů a kamen na českém trhu a vyberte si i vy.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *