Publikováno

Kuchyně na míru Brno aneb Proč je Le Bon kuchyně kuchyní neobyčejnou?

Pátráte po kuchyních dělaných na míru? Pak jste tady dobře. Představíme vám nejlepšího českého výrobce kuchyní a koupelen LE BON.

Český výrobce LE BON je znám pro svou kreativitu a kvalitní řemeslnou práci. Tým odborníků vám navrhne a vyrobí kuchyni na míru, jenž bude vyhovovat vašim představám, přáním i dispozicím bytu.

Nic není připravené, každá kuchyně je unikátní a neobyčejná!

Zatímco v běžných kuchyňských studiích vám budou předložené již předpřipravené návrhy, v LE BON přistupují ke svým klientům jinak. Navržení probíhá až na základě zjištění toho, jak vaše domácnost funguje, jaké máte zvyky a způsob bydlení. To je základní kámen, na němž se bude stavět celá kuchyně na míru.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

V LE BON je označením na míru myšleno doslova, výsledná kuchyňská sestava bude vyhovovat každému vašem zvyku, každému dni, každé chvíli až do konce života. 

Aby vám kuchyně na míru Brno vyhovovala, je třeba s týmem designérů podělit o to, jakým způsobem vaříte, připravujete snídaně, zdravé svačinky, bohaté víkendové obědy a lahodné večeře. Stejně tak důležitým faktem je počet členů domácnosti, pohybuje se vás v kuchyni více, nebo je to čistě jen království vás jako hospodyňky?

Mimo to je třeba zdělit své představy ohledně barevného zpracovaní a sladění linky s jídelním nebo obývacím prostorem.

Jak je to s cenou?

V neposlední řadě si pak i připravte rozpočet, který máte na novou kuchyni. Obecně platí, že kuchyňská sestava dělaná na zakázku je dražší záležitostí než sériová výroba, s tím je však třeba počítat. Na druhou stranu je opravdu lepší si něco málo připlatit a vařit i žít v neobyčejně dokonalé kuchyni než být nespokojení!

kuchyne-na-miru-1

Váš cenový rozpočet je rozhodující, avšak i s minimem lze dělat velké věci. Odborníci od Le BON vás o tom přesvědčí – najdou to nejlepší řešení v rámci vašeho rozpočtu. 

Materiál na doživotí

O spokojenosti s neobyčejnou kuchyní LE BON svědčí také kvalitní provedení a ještě kvalitnější materiál. Zruční řemeslníci od LE BON pracují kromě běžného lamina a lakované plochy také s dýhou a laminátem, které jsou odolné vůči vodě a také oděru.

Pracovní deska z materiálu Corian je oblíbená pro své bezespárové spojování, díky němuž vypadá jako z jednoho kusu.

Nemáte představu o šikovných ručičkách týmu LE BON? Mrkněte na jejich stránky lebon.cz, nebo rovnou navštivte brněnský showroom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *