Publikováno

Jak levně zabavit děti? Poradíme

Jak zabavit děti, aby si vyhrály a vás to moc nestálo? Že nic takového není? Vyvedeme vás z omylu a dáme vám perfektní tip na lacinou dětskou zábavu, která bude bavit i dospělé.

Zabavit moderní děti není jednoduché. Dnešním ‘’capartům’’ totiž nestačí nakreslit křídou na silnici panáka, zábava se musí vyrovnat, nebo ještě lépe předčit akční, adrenalinové a bojové hry na počítači. Jako znavení rodiče víte, že to není jen tak.

Najít takovou zábavu může být velký oříšek, naštěstí existuje lasergame, která představuje maximum zábavy za pár korun.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Co že to ta lasergame vlastně je?

Pokud doma máte alespoň jednoho puberťáka, s očima v sloup vám vysvětlí, že jde přece o nejoblíbenější zábavu Barneyho Stinsona!

Nejste o nic chytřejší? Tak zaprvé, Barney Stinson je postavou v seriálu Jak jsem poznal vaší matku (něco jako americký sitcom Přátelé). Zadruhé, lasergame je moderní simulace bojové hry, pro kterou jsou hráči vybavení laserovými pistolemi a vestami, s nimiž pak běhají po aréně s cílem ‘’zastřelit’’ co nejvíce protivníků.

l

Zní to hrozně nebezpečně, že? Nemějte o své ratolesti starosti, nebezpečné to určitě není, lasery neublíží ani mouše, vážně, jde přece o dětskou zábavu!

Hodně muziky za málo peněz

O tom, že bude moderní MaxLasergame aréna Praha pro děti skutečně lákavá není pochyb. Bojiště veliké 420 m2, 40 herních módů, kouř, světla, ozvučení, spoustu strategických schovek, děti i dospělí se vyblbnou na maximum.

n

Vraťme se ale k tomu podstatnému, laserová zábava unaví i to nejvíce aktivní dítě a vám nijak výrazně nezkrátí rozpočet. Jedna laser hra stojí okolo 100 korun, velké skupiny pak mohou získat výrazné slevy! To už stojí za vyzkoušení ne?

Když si to totiž řekneme upřímně, laciné zábavy není v dnešní době mnoho. Avšak lasergame plní přání dětem i dospělým.

Adrenalin, spoustu legrace a nijak velké náklady, nic míň nic víc nemůže lasergame nabídnout!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *