Publikováno

Necítíte se doma bezpečně? Změňte to! Bezpečnostní dveře ochrání vás i majetek

Přistěhovala se k vám do domu podivná individua? V sousedních domech se nedávno řešily krádeže? Na ulici se potloukají stále ‘’divnější’’ lidi? Není divu, že máte strach. Zajistěte svou rodinu i domov dříve, než se něco stane.

Bezpečnostní dveře nejsou běžné vchodové dveře! Zjistěte, v čem se liší a jak vybrat ty správné.

Nabídka bezpečnostních dveří je poměrně pestrá a parametrů, dle kterých vybírat, je také dost. Proto jsme sepsali to skutečně podstatné a tip na ověřeného dodavatele také dostanete.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Materiál bezpečnostních dveří

První zásadní rozhodnutí vás čeká při volbě materiálu. Obecně se dá doporučit plech, který je odolný vůči vlhkosti, nereaguje na změny teplot a dveře z plechu netřeba seřizovat. Kromě toho je plechové dveře mnohem složitější provrtat, vypáčit nebo rozřezat než dřevo či překližkový materiál.

Bojíte se, že se vám dveře z plechu nebudou líbit?

Chápeme, že vzhled vchodovek je skoro stejně tak důležitý jako jejich bezpečnostní vlastnosti. V tomto případě je však o moderní design postaráno. Na plech se za horka natavuje folie s věrohodným dekorem dřeva. Tato folie je vysoce odolná vůči poškrábání a výhodou je i její snadná údržba.

Jeden zámek nestačí

Běžné vchodové dveře jsou uzamykatelné jen na jeden zámek, což je sice levnější varianta, ale v případě vloupání se pekelně prodraží. Mimo to je pouze jeden centrální zámek ovládaný jedním klíčem velmi zatěžován. Ideální je přidat ještě horní zámek s tzv. vrtulkou, který umožňuje zamknutí domova zevnitř bez použití klíče. A pokud přijde hlava rodiny nebo děti později? Klíčem si zámek bez problémů odemknou.

Bezpečnostní dveře do bytu nejdou jen tak vysadit z pantů. Ochranné čepy na boční straně u každého pantu udrží dveře na místě, ať se děje co se děje.

Je třeba výměna zárubní?

Zabezpečení i těsnění dveřního systému si vyžaduje nové zárubně. Rámové hmoždinky použité pro kotvení zajišťují rychlou a bezproblémovou instalaci.

TOP dodavatel bezpečnostních dveří

Společnost HT Dveře má mnohaleté zkušenosti s dodáváním i instalací bezpečnostních dveří do bytů, rodinných domů a jiných budov. Její produkty jsou certifikované a ověřené spokojenými klienty po celé ČR a také ze zahraničí. Značnou výhodou jsou i pobočky firmy, které vám v blízkosti vašeho bydliště zajistí kvalitní záruční i pozáruční servis.

Zajímají vás bezpečnostní dveře do bytu a bezpečnostní dveře do rodinných domů bezpečnostní třídy 3? Nebo chcete jiné informace? Najdete je na stránkách www.htdvere.cz

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *