Publikováno

Nechte se inspirovat – katalog rodinných domů od APEX ARCH

Plánujete stavbu nového domu? Ještě však nevíte, jak by měl váš domov vypadat? Inspirujte se v katalogu domů od společnosti APEX ARCH!

Architekti z APEX A nabízí typové rodinné domy, jenž jsou navrženy tak, aby zohledňovaly komfort moderního člověka, účelnost mladé rodiny a ekonomický chod celé stavby.

Při volbě projektu je však nutno zohlednit i další faktory. Těmi jsou velikost a dispoziční řešení s ohledem na počet členů domácnosti, jejich věk a potřeby, osazení domu na pozemek, kde je třeba vzít v potaz velikost a profil stavební parcely, světové strany a také využití zbývající volného prostoru a konečně cena výstavby rodinného domku.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Dobrý projekt – Proč je ho tolik zapotřebí? 

Dům, který bude žít s vámi a pro vás!

Máte-li být ve své novostavbě šťastnými, je třeba, aby byl dům postaven dle projektu, který má ‘’hlavu a patu’’ a srdce, kterým bude proudit životadárná energie. Důležitá je rovněž estetická stránka trvalé hodnoty. Architekti se snaží vytvořit projekt, který bude splňovat vaše potřeby a představy ideálním domově.

Bez dobře vypracovaného projektu nejen, že nezískáte spokojený domov, ale také vás mohou čekat komplikace se stavebními povoleními a tedy realizací stavby.

Vyberte si typový dům, který promění pouhé sny v realitu. Na obrázku projekt Malé kúzlo

Jak vybrat typový dům?

Projekty rodinných domů od architektů společnosti APEX ARCH jsou s každým dalším rokem oblíbenější i žádanější. Katalog pro rok 2015 je toho důkazem, originální a atraktivní domy, rozšířená nabídka, svěží a kreativní design. Veškeré typové domy si můžete nechat také upravit přímo na míru pro Váš pozemek a veškeré další detaily si nechat upravit tak, aby Vám vše sedělo přímo na míru.

Seznamte se s nabídkou nejoblíbenějších typových domů i zcela nových návrhů. 3D vizualizace vám umožní prohlédnutí si domů ze všech stran. Vybraný projekt si pak můžete přizpůsobit svých potřebám a představám. Barevné řešení střechy, fasády, ale i oken a dveří, volba oplechování a další úpravy mohou být ve vaší režii.

Maličkosti i výrazné změny můžete konzultovat s architekty, kteří vám poradí, pomohou a proberou veškeré detaily. Na obrázku projekt Natur

Katalog rodinných domů nabízí projekty vyhovující z hlediska funkčnosti, krásy i dispozičního řešení. Jako investoři však máte možnost menších či větších úprav.

Celý proces výběru je obtížné shrnout do několika vět. Pro vás jde o velký krok, který změní váš dosavadní život, o tom, zda to bude k lepšímu či horšímu rozhoduje spolupráce se správnou firmou. Díky možnosti úprav typových domů jsou někdy možné až překvapivé změny, které zvyšují možnost pro umístění stavby na konkrétní pozemek.

Nechte se inspirovat od architektů z APEX ARCH, kteří jsou připraveni vytvořit dům, jenž bude žít s vámi a hlavně pro vás! 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *