Concept SM 3350 Smoothie Shake and Go

599 

Stolní mixér Concept SM-3350 „shake and go“ je nepostradatelným pomocníkem vyznavačů moderního životního stylu. V dnešní době, kdy je každý v neustálém pohybu, je nemožné se zastavit! Mixér „shake and go“ s vámi udrží tempo v každé situaci!
Proč zvolit stolní mixér Concept SM-3350:1. Pohodlné mixování a konzumace z jedné nádobyV nádobě mixéru si připravte nápoj dle vlastní chuti, jednoduše odšroubujte a můžete vyrazit. Díky integrovanému výklopnému brčku je konzumace pohodlná i během chůze, sportu či cestování autem. Tvar mixovací nádoby je ideální pro držáky nápojů v autě.
2. Příprava nápojůV mixéru si můžete připravit nejrůznější druhy koktejlů, shaků, smoothies, ale i např. proteinové koktejly pro výživu sportovců a osob držících různé druhy diet.

3.Mixér je vhodný i k drcení ledu, což oceníte zejména v horkých letních dnech při přípravě vlastní ledové tříště nebo ledové kávy.
4. Snadná údržbaMixovací nádobu a všechny nástavce lze mýt bezpečně v myčce nádobí. Integrovaná pojistka a protiskluzové nožičky zajišťují maximalní bezpečnost během užívání.

5.Dvě nádoby
Příslušenství:

Set obsahuje mixér + 2 mixovací plastové nádoby

Katalogové číslo: 8594049739004 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Stolní mixér Concept SM-3350 „shake and go“ je nepostradatelným pomocníkem vyznavačů moderního životního stylu. V dnešní době, kdy je každý v neustálém pohybu, je nemožné se zastavit! Mixér „shake and go“ s vámi udrží tempo v každé situaci! Proč zvolit stolní mixér Concept SM-3350:1. Pohodlné mixování a konzumace z jedné nádobyV nádobě mixéru si připravte nápoj dle vlastní chuti, jednoduše odšroubujte a můžete vyrazit. Díky integrovanému výklopnému brčku je konzumace pohodlná i během chůze, sportu či cestování autem. Tvar mixovací nádoby je ideální pro držáky nápojů v autě. 2. Příprava nápojůV mixéru si můžete připravit nejrůznější druhy koktejlů, shaků, smoothies, ale i např. proteinové koktejly pro výživu sportovců a osob držících různé druhy diet. 3.Mixér je vhodný i k drcení ledu, což oceníte zejména v horkých letních dnech při přípravě vlastní ledové tříště nebo ledové kávy. 4. Snadná údržbaMixovací nádobu a všechny nástavce lze mýt bezpečně v myčce nádobí. Integrovaná pojistka a protiskluzové nožičky zajišťují maximalní bezpečnost během užívání. 5.Dvě nádoby Příslušenství: Set obsahuje mixér + 2 mixovací plastové nádoby