Concept SM-3354 Smoothie maker, 4 láhve

799 

Připravte lahodné a zdravé nápoje celé rodině! Se smoothie makerem Concept SM-3354 je to hračka. Zdravá smoothie a koktejly jsou největším hitem nejen vyznavačů moderního životního stylu. Nápoje z čerstvého ovoce či zeleniny jsou plné vitamínů a chutnají malým i velkým.  Proč právě smoothie maker Concept SM-3354 Family pack?

Pohodlné mixování a konzumace z jedné nádoby: v nádobě mixéru si připravte nápoj dle vlastní chuti, jednoduše odšroubujte a můžete vyrazit. Díky integrovanému výklopnému brčku je konzumace pohodlná i během chůze, sportu či hraní na dvoře. Tvar mixovací nádoby je ideální pro držáky nápojů v autě.
V mixéru si můžete připravit nejrůznější druhy koktejlů, shaků, smoothies ale i např. proteinové koktejly pro výživu sportovců a osob držících různé druhy diet.
Mixér je vhodný i k drcení ledu, což oceníte zejména v horkých letních dnech při přípravě vlastní ledové tříště nebo ledové kávy.
Snadné použití: integrovaná pojistka a protiskluzové nožičky zajišťují maximalní bezpečnost během užívání.
Extra výhodné balení se 4 lahvemi – zdravé nápoje pro celou rodinu.Technické parametry:

objem mixovací nádoby: 500 ml
set obsahuje mixér + 4 mixovací plastové nádoby
vhodný pro drcení ledu
protiskluzové nožičky
bezpečnostní pojistka
snadná údržba a čištění
délka přívodního kabelu: 130 cm
hlučnost: 80 dB(A)
hmotnost: 0,95 kg
napětí: 220 – 240 V

Katalogové číslo: 8595631001431 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Připravte lahodné a zdravé nápoje celé rodině! Se smoothie makerem Concept SM-3354 je to hračka. Zdravá smoothie a koktejly jsou největším hitem nejen vyznavačů moderního životního stylu. Nápoje z čerstvého ovoce či zeleniny jsou plné vitamínů a chutnají malým i velkým.  Proč právě smoothie maker Concept SM-3354 Family pack? Pohodlné mixování a konzumace z jedné nádoby: v nádobě mixéru si připravte nápoj dle vlastní chuti, jednoduše odšroubujte a můžete vyrazit. Díky integrovanému výklopnému brčku je konzumace pohodlná i během chůze, sportu či hraní na dvoře. Tvar mixovací nádoby je ideální pro držáky nápojů v autě. V mixéru si můžete připravit nejrůznější druhy koktejlů, shaků, smoothies ale i např. proteinové koktejly pro výživu sportovců a osob držících různé druhy diet. Mixér je vhodný i k drcení ledu, což oceníte zejména v horkých letních dnech při přípravě vlastní ledové tříště nebo ledové kávy. Snadné použití: integrovaná pojistka a protiskluzové nožičky zajišťují maximalní bezpečnost během užívání. Extra výhodné balení se 4 lahvemi – zdravé nápoje pro celou rodinu.Technické parametry: objem mixovací nádoby: 500 ml set obsahuje mixér + 4 mixovací plastové nádoby vhodný pro drcení ledu protiskluzové nožičky bezpečnostní pojistka snadná údržba a čištění délka přívodního kabelu: 130 cm hlučnost: 80 dB(A) hmotnost: 0,95 kg napětí: 220 – 240 V