OMRON RS3

1999 

Tlakoměr OMRON RS3 je určený pro měření výše krevního tlaku na zápěstí. Přístroj disponuje funkcí zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls), technologií Intellisense a má paměť pro 60 naměřených hodnot. Je velmi přesný a spolehlivý, upozorní Vás na jakýkoli nevhodný pohyb v průběhu měření. Výhodou je velký, snadno čitelný 3 řádkový displej.

Vlastnosti a specifikace výrobku

s technologií Intellisense
upozornění na nevhodný pohyb při měření
paměť až pro 60 naměřených hodnot (včetně data a času)
funkce zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls)
přesnost klinicky ověřena
kontrola správného utažení manžety
automatický průměr ze 3 hodnot
vyhodnocení překročení hranice hypertenze (již nemusíte změřené hodnoty porovnávat s doporučenými, jednoduše si vše přečtete na displeji)
funkce zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls)
extra velký, přehledný a čitelný 3.řádkový displej
životnost nových alkalických baterií cca 300 měření
rozsah měření: Krevní tlak 0-299 mmHg, Puls 40-180/min.
přesnost měření: Krevní tlak +/- 3 mmHg, Puls +/- 5 % naměřené hodnoty
hmotnost: přístroje bez baterií cca 101 g
rozměr přístroje: cca 78 (Š) x 60 (V) x 21 mm (H) -bez manžety

CE 0197
Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC – třída II A

Balení obsahuje:

přístroj
manžetu (pro obvod zápěstí 13,5-21,5 cm) – součástí přístroje
alkalické baterie typu AAA, 2ks
cestovní pouzdro
kompletní CZ návod -schválený od OMRON Healthcare Europe

Výrobek pochází z oficiální distribuce pro ČR.

Popis

Tlakoměr OMRON RS3 je určený pro měření výše krevního tlaku na zápěstí. Přístroj disponuje funkcí zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls), technologií Intellisense a má paměť pro 60 naměřených hodnot. Je velmi přesný a spolehlivý, upozorní Vás na jakýkoli nevhodný pohyb v průběhu měření. Výhodou je velký, snadno čitelný 3 řádkový displej. Vlastnosti a specifikace výrobku s technologií Intellisense upozornění na nevhodný pohyb při měření paměť až pro 60 naměřených hodnot (včetně data a času) funkce zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls) přesnost klinicky ověřena kontrola správného utažení manžety automatický průměr ze 3 hodnot vyhodnocení překročení hranice hypertenze (již nemusíte změřené hodnoty porovnávat s doporučenými, jednoduše si vše přečtete na displeji) funkce zachycení a indikace arytmie (nepravidelný srdeční puls) extra velký, přehledný a čitelný 3.řádkový displej životnost nových alkalických baterií cca 300 měření rozsah měření: Krevní tlak 0-299 mmHg, Puls 40-180/min. přesnost měření: Krevní tlak +/- 3 mmHg, Puls +/- 5 % naměřené hodnoty hmotnost: přístroje bez baterií cca 101 g rozměr přístroje: cca 78 (Š) x 60 (V) x 21 mm (H) -bez manžety CE 0197 Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC – třída II A Balení obsahuje: přístroj manžetu (pro obvod zápěstí 13,5-21,5 cm) – součástí přístroje alkalické baterie typu AAA, 2ks cestovní pouzdro kompletní CZ návod -schválený od OMRON Healthcare Europe Výrobek pochází z oficiální distribuce pro ČR.