Vibrátor Lelo Ode black

3099 

Vibrační vajíčko (kroužek) patří mezi absolutní novinky a unikátní erotické pomůcky na trhu. Je prvním kroužkem na světě, který ovládáte pomocí bezdrátového ovladače reagujícího na sebemenší pohyb Vaší ruky. Ovladač má dosahaž 12 m. Vajíčko je navrženo pro použití při milování v páru.
Reaguje na změny pohybu a mění tím automaticky vibrační profil. Vajíčko v elegantní černé barvě má povrch ze sametově jemného chirurgického silikonu, navíc má absolutně tichý chod a je vodotěsné. Vybírat můžete ze 2 programů automaticky reagujících na Vaše pohyby a ze 6 běžných vibračních programů. Nakombinujete si tak neskutečnou cestu k dokonalé extázi. Doporučujeme používat s gely na vodní bázi.

Rozměry kroužku: 9,4 x 4,5 x 2,6 cm

Materiál: ABS/lékařský silikon

Parametry:

pohon: baterie Li-Ion 70 mAh/2x AAA baterie do ovladače
výdrž: 1 hod. vibrátor/10 hod. ovladač
nabíjení: 2 hodiny
bezdrátový dosah: až 12 m
Balení obsahuje:

erekční kroužek LELO Oden + nabíječka
dálkové ovládání + 2 AAA baterie
saténový sáček
vzorek lubrikačního gelu
dárkovou krabičku

Katalogové číslo: 7350022271722 Kategorie: ,

Popis

Vibrační vajíčko (kroužek) patří mezi absolutní novinky a unikátní erotické pomůcky na trhu. Je prvním kroužkem na světě, který ovládáte pomocí bezdrátového ovladače reagujícího na sebemenší pohyb Vaší ruky. Ovladač má dosahaž 12 m. Vajíčko je navrženo pro použití při milování v páru. Reaguje na změny pohybu a mění tím automaticky vibrační profil. Vajíčko v elegantní černé barvě má povrch ze sametově jemného chirurgického silikonu, navíc má absolutně tichý chod a je vodotěsné. Vybírat můžete ze 2 programů automaticky reagujících na Vaše pohyby a ze 6 běžných vibračních programů. Nakombinujete si tak neskutečnou cestu k dokonalé extázi. Doporučujeme používat s gely na vodní bázi. Rozměry kroužku: 9,4 x 4,5 x 2,6 cm Materiál: ABS/lékařský silikon Parametry: pohon: baterie Li-Ion 70 mAh/2x AAA baterie do ovladače výdrž: 1 hod. vibrátor/10 hod. ovladač nabíjení: 2 hodiny bezdrátový dosah: až 12 m Balení obsahuje: erekční kroužek LELO Oden + nabíječka dálkové ovládání + 2 AAA baterie saténový sáček vzorek lubrikačního gelu dárkovou krabičku