Publikováno

Ochutnejte v pohodlí domova španělské speciality

Jste gurmáni a rády ochutnáváte kuchyně celého světa? Což takhle přiblížit si domů krásné Španělsko prostřednictvím delikates, vína a dalších potravin, které sklízí úspěch u mnoha strávníků u nás i v zahraničí. Nakoupit španělské potraviny můžete ve specializované prodejně v Brně, nebo si je nechte jednoduše zaslat přímo domů.

Široká nabídka potravin i nápojů

Zavítáte-li na webové stránky bmcbrno.cz, najdete tady obsáhlý sortiment zboží. Výtečná španělská vína, delikatesy, koření, olivové oleje, rybí konzervy, sterilovanou zeleninu, vinné octy, paštiky, sladkosti, mandle, maso, sýry a mnohé jiné. Nakupují tady výrobci potravin, restaurace, obchodníci… Ale i koncoví zákazníci.

Zdraví v tekuté podobě

Máte rádi zdravé potraviny? Což takhle 100 % citronová šťáva 1 l? Tohle množství je vyrobeno z 3,6 kg čerstvých citronů. Stejně jako skutečný citron ji použijete kdykoli během dne, hodí se k přípravě limonád, koktejlů, míchaných nápojů, sladkostí, k vaření i pečení. Jídlu dodá svěží chuť i krásnou vůni.

Anebo vyzkoušejte extra panenský olivový olej. Jde o výběrovou jakost oleje získaného přímo z oliv jen mechanickými postupy. Stejně tak zdravý a výtečný je balsamický či monodosis vinný ocet.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Výtečné koření i ovoce

K oblíbeným kořením nejen našinců patří paprika. Tady koupíte výtečnou španělskou pálivou papriku, také pálivou uzenou papriku, lahůdkovou, sladkou, uzenou sladkou, a to v různě velkých baleních.

Každý si alespoň tu a tam udělá zmrzlinový pohár s konzervovaným ovocem dochucený citronovou šťávou, jež najdete zde: https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html, použije ovoce na výtečný táč, nebo si jej dá jen tak na chuť. I konzervované ovoce nabízí BMC Brno. Vybrat si můžete oblíbený ananas, ovocný koktejl, také lahodné hrušky, meruňky, broskve, mandarinky nebo třeba hroznový kompot. Do ovoce se doslova zamilujete.

Přesvědčte se sami o kvalitě španělských potravin, které jsou dováženy nejen k nám, ale i na Slovensko. Uvidíte, že najdete báječné pomocníky, kteří vám při přípravě dezertů, hlavních jídel i předkrmů udělají nedocenitelnou službu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *