Publikováno

Originální dárek k MDŽ

Je-li vaše nejmilejší žena v kuchyni jako doma, určitě by si zasloužila nejmodernější pomůcky na vaření. Jste-li v kuchyni jako slon v porcelánu a vaší jedinou činností v této místnosti je ochutnávání dobrot a nejste si jistí, co vaší partnerce chybí do výbavy, pořiďte také voucher, ať si vybere sama. Například poukázka do Tescoma e-shop je k dostání v různých nominálních hodnotách. Tescoma vyrábí pouze kvalitní nádobí a pomůcky nejen do kuchyně.   Přestože se Mezinárodní den žen slaví již od počátku dvacátého století, víte vůbec, proč se slaví? Tento svátek vznikl v roce 1909 jako oslava ročního výročí volebního práva pro ženy. Datum 8. března se ustálilo až po první světové válce. A až v roce 1975 ho posvětila OSN jako mezinárodně uznávaný den solidarity žen v boji za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj. Ať už byl původní význam jakýkoliv, dnes se tento den bere jako oslava ženství a poděkování za lásku a péči. Každá maminka, či babička ocení, když si na ní vzpomenete. Přemýšlíte, čím uděláte v tento významný den radost nejmilovanějším ženám svého života? Máme pro vás pár tipů na dárky, které ocení všechny ženy.

Květiny

Ženu květinou neuhodíš, ale uděláš jí květinou velikou radost. Každá žena ráda dostává květiny a nejvíce si je zaslouží právě ty dámy, které tvrdí, že si nemáte dělat škodu. Přítelkyně, maminka, babička, a dokonce i vaše dcera si květinu zaslouží. Pokud nemáte ve vašem hektickém pracovním programu čas obíhat květinářství v době, kdy květiny shání naprosto každý muž, ušetřete si čekání ve frontě a květiny pořiďte dárkový poukaz Belles Fleurs. Pražské květinářství Belles Fleurs prodává pouze kvalitní květiny z holandské burzy.

Káva

Ženy zbožňují kávu. Všechny. Liší se pouze preferencí kávového nápoje. Pokud i vaše přítelkyně miluje posezení nad šálkem voňavého nápoje a vy si nejste jistí, že byste uměli vybrat tu nejchutnější kávu, jděte na to od lesa. Pořiďte jí poukaz na dárkové balení kávy od nejlepšího on-line prodejce kávy. Výběr konkrétního druhu kávy zůstane na vaší milé, ale vy budete mít jistotu, že si bude moci vybírat mezi nejkvalitnějšími druhy kávy z celého světa.

 „Nářadí“ pro ženy

Je-li vaše nejmilejší žena v kuchyni jako doma, určitě by si zasloužila nejmodernější pomůcky na vaření. Jste-li v kuchyni jako slon v porcelánu a vaší jedinou činností v této místnosti je ochutnávání dobrot a nejste si jistí, co vaší partnerce chybí do výbavy, pořiďte také voucher, ať si vybere sama. Například poukázka do Tescoma e-shop je k dostání v různých nominálních hodnotách. Tescoma vyrábí pouze kvalitní nádobí a pomůcky nejen do kuchyně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *