Publikováno

Pořádáte letní party? Máme pro vás pár tipů

Letošní jaro nepřálo setkávání, a proto si to nyní vynahrazujeme v letním období. Pokud jste šťastlivci, kteří během léta slaví narozeniny, máte oproti nám narozeným v zimním období neskutečnou výhodu, že vaše oslava narozenin může být uspořádána pod širým nebem a co si budeme povídat letní narozeninová party spojená s grilovačkou nemá chybu.

Jak ale připravit top party na kterou se bude dlouho vzpomínat?

Uspořádejte tematickou party. Třeba ve španělském stylu a dolaďte ji do posledního detailu. Nakupte španělské potraviny (například na https://www.bmcbrno.cz/spanelske-delikatesy ). Ugrilujte plody moře, ryby, saláty ovoňte vzpomínkami na dovolenou ve Španělsku, použijte olivy, plody moře, vyberte hudbu ve španělském stylu a nezapomeňte na dekorace.

Asi zrovna neseženete toreadora s býkem, ale překvapte své přátele fotokoutkem, kde díky možnosti volby pozadí a různých fotodoplňků, jako byste ve Španělsku opravdu byli. Uvidíte, mže díky skvělým zábavným fotkám Barcelony, Madridu ani na pověstnou túru do Santiaga de Compostella, ale díky fotopozadí, jako byste tam byli. Uvidíte, jaký budou mít ohlas vaše fotografie na sociálních sítích.

Zapomenout nesmíte ani na tematické drinky. Na odpoledne si nechte lehkou sangrii s ovocem, která jen dodá náladu. Večer doplňte vaše kulinářské skvosty světově uznávanými španělskými víny. Nebojte, není to drahé. Kvalitní španělská vína jsou cenově velmi příjemná a lehce dostupná.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Španělsko díky své poloze patří mezi přední světové producenty především červeného vína na světě. V chuti místního vína se promítá nejen blahodárné slunce, ale chutná jako povaha místních obyvatel, je veselé, má hravou chuť a příjemně doplňuje chutě místních potravin. Na narozeninový přípitek svým hostům připravte španělské šumivé víno, chutná mnohem lépe než klasické české. Tak krásné narozeniny a na zdraví! Tedy tématicky: Salud!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *