Publikováno

Prodej bytů v Praze jde velmi rychle! Kde koupit ten nejlepší?

Hlavní město se v posledních letech stalo místem vzniku mnoha nových developerských společností. Ty nabídku s novými domy a byty velmi rozšířily a zároveň mezi sebou strhly až lítý boj o klienty.

Konkurenční přetahování se mezi pražskými developery je výhodou, ze které vy jako zákazník můžete těžit.

V současnosti se dokončují realizace hned několika bytových celků a rezidencí, které nabízejí ještě atraktivnější místa a více komfortu k žití. Je jen logické, že právě o takové byty je největší zájem.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Jak se rychle zorientovat mezi nabídkami, a kde získat jistotu rychlé informovanosti o nově přidaných? Odpovědí je přehled novostaveb v Praze a okolí

Jednat rychle je klíčem k úspěšnému nalezení a získání vysněné nemovitosti

Aktuálně je finanční situace nakloněná koupi nového bydlení. Úrokové sazby u bankovních hypoték se drží nízko a nebude překvapením, když půjdou ještě níže. S tím souvisí i dobrá situace na trhu s nemovitostmi. Nové projekty s vysokým standardem vybavenosti odpovídají nárokům budoucích majitelů. Nejkrásnější byty bývají pryč v okamžení.

praha-byty

Pokud si na nové bydlení v Praze brousíte zuby, chce to jednat opravdu rychle.

Být v obraze

To podstatné je stále sledovat aktuální prodej bytů. Vyplatí se sledovat oficiální weby developerů, kde získáte jasný přehled o dokončených i chystaných projektech. Kromě toho doporučujeme začít spolupracovat s exkluzivním portálem bytyprodejpraha.cz, jenž poskytuje široký výběr nejen novostaveb na prodej v Praze i jejím okolí.

praha-byty-1

Na nové nabídky je pak třeba odpovídat v co nejkratším časovém úseku.

Zjistit si možnosti

Abyste mohli jednat pohotově a maximalizovat tak svou šanci na získání bydlení v okolí Prahy, radíme, zjistěte si své finanční možnosti. Zda získáte bez obtíží hypotéku vám prozradí hypoteční kalkulačka nebo přímo hypoteční makléř, jehož kontaktujete.

1 komentář u „Prodej bytů v Praze jde velmi rychle! Kde koupit ten nejlepší?

  1. Mimo Prahu je prodej bytu ale o něco problematičtější. Hlavně když spěcháte 🙂 Jako já, tehdy jsem využil služeb výkupu, konkrétně http://www.snadnyvykup.cz/ 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *