Publikováno

Rekonstrukce bytu v kvalitě a za přijatelnou cenu

Rekonstrukce bytu ať už je kompletní nebo částečná, musí být dle pana Hroze z firmy Rekonstrukce bytu Praha provedena svědomitě a kvalitně.

Na rekonstrukci není dobré šetřit, uvědomte si, že v rekonstruovaných prostorách budete fungovat dalších mnoho let a budete je mít neustále na očích. Udělejte rekonstrukci po svém a pokud si plánujete vzít na rekonstrukci odbornou firmu, nebojte se jim navrhnout, co byste jak chtěli udělat. Vaše představy by měly být základ, ze kterého musí každý dobrá stavební firma vycházet.

Vybírejte firmu svědomitě, ale pozor ať nepřeberete

Pro výběr ideální firmy dělá mnoho zájemců o rekonstrukci bytu stejnou věc. Jednoduše rozepíší emaily s požadavky na co možná největší počet stavebních firem a čekají na nabídky. Těch se jim často sejde tolik, že nejsou absolutně schopni se v nich orientovat a pro větší přehlednost si techniky pozvou domů na bezplatnou konzultaci.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Každý technik samozřejmě propaguje služby svojí firmy a zákazník se tak dostává do bludného kruhu, ze kterého se velmi těžce hledá cesta ven.

Ideální postup při výběru stavební firmy

V ideálním případě je vhodné oslovit cca tři stavební firmy, jejich prezentace a reference se vám nejvíce zamlouvají. Z těchto dále provedete užší výběr, byť i s pozvánkou domů a konzultací. Dle toho jakou cenu a použité technologie/vybavení vám nabídnou se rozhodnete dále. Rekonstrukce sebou nese také dodatečné náklady v podobě dokončovacích prací, které v rozpočtu nemusí být uvedeny. Dopředu se ptejte, jaké práce mohou případně nastat a kolik by stály.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *