Publikováno

Starší koupelna? Máme pro vás tipy, jak jí vylepšit!

Máte starší koupelnu, přesto neplánujete žádné velké rekonstrukce? I tak může být vaše koupelna místem, kde se budete po všech stránkách cítit dobře!

Starší koupelny nemusejí svým rozvržením zcela vyhovovat vašim představám nebo potřebách, existuje však několik triků, které pomohou vykouzlit z nevyhovující koupelny místo, kde se budete rádi zdržovat.

Zlepšení starší koupelny v několik bodech!

Rozvržení koupelny

Je jisté, že s umístěním vany, sprchového koutu či umyvadla nic neuděláte. I tak ovšem můžete fungování v koupelně značně zjednodušit a zefektivnit. Například takový koš na špinavé prádlo vám stále překáží a ztěžuje pohyb v koupelně? Zkuste si koupit jiný typ, který se pohodlně vejde pod umyvadlo. Celkové rozvržení koupelny jde také poměrně snadno změnit nákupem nového koupelnového nábytku. Moderní technologie a zpracování se hodí i do skutečně malých koupelen a nabídnou velký úložný prostor.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Úložné prostory

Ve starších koupelnách je často problém s ukládáním věcí. Může se jednat o ručníky, kosmetické produkty i elektronické spotřebiče. V mnoho domácnostech můžete najít obestavěné sprchové kouty či vany nejrůznějšími šampóny, sprchovými gely i krémy, které překáží a také kazí celkový vzhled uklizenosti. Můžete mít svou koupelnu zcela čistou, pokud však kosmetické produkty nebudou uložené ve skřínkách a ručníky nebudou mít své místo, stejně bude hlavním dojmem jeden velký chaos!

Nákup jedné závěsné skřínky vás finančně nezruinuje, ale zároveň výrazně pomůže. Závěsná koupelnová skřínka umožňuje snadný úklid a pojme až neskutečné množství věcí. Všechny krémy, kosmetiku, přípravky na bělení zubů, také fén a kartáče na vlasy, prostě, co bude potřeba, můžete do útrob nábytku uschovat.

Chytré věšáky

Zavěšení vám může ušetřit tolik místa! Myslete na to a do své koupelny si pořiďte chytré věšáky, které vyřeší problém s volným prostorem, zároveň jsou však i pěkné a praktické. V nabídce specializovaných eshopu najdete varianty vhodné i pro prostředí vaší koupelny.

Vše v jednom stylu

Starší koupelna nedává tolik možností nakupovat extravagantní moderní věci. Proto se zaměřte na doplňky venkovského stylu, který bude ve spojení se starším obložením vypadat zcela přirozeně. Přírodní materiály jsou aktuálně velice trendy, takže budete vlastně ještě in!

I starší koupelna může být pěkná! Stačí jen trochu kreativity a nápadu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *