Publikováno

Tip na výhodnou koupi bytu v Praze

Praha razantně mění svou tvář díky developerským projektům. Mezi nejzajímavější projekty současné doby patří Rezidence NA VACKOVĚ – ještě nebylo dostaveno a developer už hlásí 50% prodaných bytů.

Jestliže se chcete do Prahy přestěhovat, tento projekt by vás měl určitě zajímat. Jak se vám zde bude bydlet?

Moderní pojetí bytů

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Rezidence NA VACKOVĚ je projektem developerské společnosti Metrostav Development a.s., která spolupracuje s MS Architekti. Díky tomuto spojení vzniknou moderní byty, které budou maximálně využívat denní světlo a současně nabídnou i velkorysý prostor. Staví se na pražském Žižkově, v blízkosti ulice Olgy Havlové.

4bydleni.cz_navackove_cz_01

Postaveny zde budou 3 budovy, které nabídnou celkem 202 bytů. Nejvíce bude bytů o dispozicích 1+kk, a to 85. Projekt je hodně orientován na rodiny s dětmi – vznikne zde 81 bytů 3+kk a také 10 velkoplošných bytů 4+kk. Zbylých 26 bytů bude mít dispozice 2+kk.

K bytům budou patřit balkony a lodžie, přízemní byty budou mít předzahrádky. Mezi standardní vybavení bytů patří například: Protipožární dveře s cylindrickou bezpečnostní vložkou, plastová okna s dvojskly, keramické obklady v koupelně, závěsné WC, pákové chromové baterie apod.

4bydleni.cz_navackove_cz_02

Rezidence nabídne moderní a přesto levné byty v Praze v prestižní lokalitě. Jsou díky tomu vhodnou příležitostí i pro investici. O byty na tomto místě bude trvale vysoký zájem.

Prodáno již 50% bytů!

V září developer ohlásil, že v II. etapě projektu NA VACKOVĚ je prodáno již 50% bytů. Je to důkazem velké popularity a současně zprávou, že pokud chcete bydlet právě zde, neměli byste příliš dlouho čekat. Prodej bytů na Praze 3 od Metrostav Development a.s. usnadní fakt, že nabízí i možnost zařízení výhodného hypotečního úvěru. Společnost spolupracuje s Hyposervis Consulting a.s.

Pokud si budete chtít hypotéku zařídit sami, přečtěte si ještě tento článek. Jsou v něm popsány chyby, kterých je třeba se při vyřizování hypotéky vyvarovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *