Publikováno

Venkovní rolety jsou nejvýhodnější řešení zastínění

podomitkova roleta

Nejen v létě nás může trápit intenzivní sluneční svit za našimi okny. A nejen v zimě, kdy máme rozsvíceno od odpoledne, potřebujeme soukromí. Zdálo by se, že starostí nás zbaví jakékoliv závěsy, záclony nebo žaluzie, ale na trhu je za dostupné peníze nabízeno podstatně elegantnější a chytřejší řešení. Jedná se o venkovní rolety, navíjející se do boxu. Pojďme si jejich podstatné výhody shrnout i zde.

Jedna cena, mnoho užitku

Především, hliníkové nebo plastové lamely, vedené před oknem nebo dveřmi v postranních lištách, mají daleko více funkcí, než pouze odstínění příliš jasného světla a zamezení pohledům zvenčí. Okna jsou chráněna proti jakémukoliv počasí, ať je venku krásně, nebo ulice bičuje nárazový déšť s kroupami. Omezen je únik tepla z interiéru, což poznáte nejen na příjemné teplotě v místnostech, ale také na účtech za vytápění. Velmi vítanou vlastností venkovních rolet je jejich schopnost pomáhat tlumit hluk z okolí. V neposlední řadě je možné roletový pancíř doplnit zamykáním, které tvoří překážku pro nezvané hosty. Nevelkou investicí tak výrazně zvýšíte komfort a bezpečí domova.

venkovni rolety inspirace

Předokenní rolety není nutné stále stahovat a vytahovat, byť se díky volitelnému motorickému ovládání může jednat o zcela bezpracný úkon. Pokud lamely záměrně nedovřete, tak je díky průduchům mezi nimi zachováno větrání, stejně jako základní průnik denního světla do domu, bytu, kanceláře nebo provozovny.

Jak venkovní rolety pořídit?

Rozhodnete-li se moderní, ale už osvědčený typ zastínění objednat, může vás zaskočit množství společností, které jej dodávají. Své peníze a komfort svěřte do rukou profesionálů, věnujících se ochraně oken dlouhé roky, ke spokojenosti četných zákazníků. Odborné poradenství je u takových prodejců samozřejmou součástí vstřícného jednání. Žádejte, aby byl instalovaný systém složen ze špičkových komponent od osvědčených značek, například německých. Dobrá firma vám nabídne nejen široký sortiment typů a barev, ale také krátké dodací termíny. Výborným vodítkem ohledně solidnosti je poskytovaná záruka. Předokenní rolety vám budou sloužit k vaší plné spokojenosti po mnoho let.

Doporučujeme rolety Climax

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *