Publikováno

Vybíráte jarní povlečení? Botanický dekor je nejvíce v trendy

V pátrání po novém povlečení na jaro se zaměřte nejen na kvalitu materiálů, nýbrž i na moderní vzhled. Jarním hitem je botanický motiv, a to nejen na povlečení. Vyberte si oblíbenou květinu a povlečte si jí na postel.

Povlečení je velice výrazný prvek ložnice a v jistém směru tedy udává, v jakém duchu se styl celé místnosti ponese. Proto výběr ložního prádla neodbývejte z hlediska kvality ani vzhledu.

Nechte se inspirovat námi nalezenými kousky, s nimiž se jistě od svých kamarádek a sousedů stylově odlišíte. Pojďte s námi projít elegantní botanické potisky, jenž si zamilujete na pohled i dotek.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Povlečení na jaro – Které je tou správnou volbou?

Povlečení již dávno nepatří mezi nutnou a nudnou výbavou ložnice. Dnes je na trhu tolik vzorů a tkanin a barev, že jde v podstatě o umělecké dílo a dekorativní doplněk v jednom.

Jaký materiál zvolit?

I když je začátek jara ještě sem tam chladný a ještě v květnu hrozí mrazíky, jistě oceníte trochu lehčí materiál na spaní, než je hřejivý flanel. My doporučujeme saténové povlečení, jenž je hebké na dotek, drží teplo, ale nehrozí, že se budete budit zalití potem. Navíc vypadá velmi luxusně.

Údržby se bát nemusíte!

100% bavlněný satén splňuje všechny zdravotní požadavky a jeho údržba také není nijak náročná. Stačí jej otočit na ruby a prát na 60 stupňů Celsia. Tak se zničí všechny bakterie i roztoči a ložní prádlo bude dokonalé čisté a hebké.

botanicky-dekor-3

Máte rádi eleganci? Preferujete světlé barvy? Pak si zamilujete ložní povlečení saténové Martina smetanová!

Jak vybrat barvu a motiv?

Je to jednoduché, k jaru prostě patří květiny. Pokud však chcete, aby vaše ložnice splňovala aktuální trendy, pak zvolte elegantní botanický potisk. Tomu dávají prostor nejen známé značky lůžkovin, ale také bytových doplňků.

botanicky-dekor-2

Ložní prádlo jako herbář? Proč ne, jde o elegantní a originální vzor. Na obrázku: Luxusní saténové povlečení Květiny.

botanicky-dekor-1

Ustelte si do vlčích máků! Saténové povlečení od MujPelisek.cz

Jaké povlečení zvolíte vy? Uchvátil vás botanický motiv nebo dáte přednost něčemu více veselejšímu? 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *