Publikováno

Jak vybrat domácí udírnu?

Při nákupu domácí udírny je třeba věnovat pozornost několika věcem! Zjistěte, které to jsou!

Trh je doslova přeplněn nabídkou venkovních udíren, máte-li obavy z výběru, odpovězte si na následující otázky a hned budete vědět, která udírna bude splňovat vaše potřeby!

5 důležitých faktorů výběru domácí udírny

Přenositelná nebo stálá udírna

Chcete si uzených pochoutek užívat pouze doma na zahradě nebo také na své dovolené, v kempu či v přírodě? Každý udírna má své technické parametry, rozměry, váhu, možnost přenášení a skladování apod. Chcete-li si užívat uzení i jinde než na své zahradě, pak je vhodné koupit takovou, která přenášení umožňuje. V opačném případě radíme koupit zahradní udírnu nebo víceúčelový zahradní krb s udírnou, které si postavíte na zahradě, v pergole či u venkovní kuchyně.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

Množství uzených pochoutek

Jste velká rodina, která má stále návštěvy a pořádá zahradní oslavy, večírky a setkání? Nebo příliš návštěv nemáte? V prvním případě bude nejlepším řešením velká zahradní udírna, která pojme dostatečné množství masa, uzenin či sýrů k vyuzení. v případě druhé se poohlédněte po menších udírnách.

Materiál udírny

Aby bylo možné v udírně připravovat skutečné delikatesy, je nutno koupit takovou, jejíž materiál bude tepelně izolovat a vytvářet tak optimální podmínky k uzení. Kvalitní udírny nejdete na stránkách zahradnikrbyveris.cz. Venkovní udírna od tohoto prodejte se jen lehce poskládá z jednotlivých dílů a to bez použití lepidel či malty. Sestavení na sucho zajišťuje odolnost vůči popraskání.

Využitelnost udírny

Chcete více než udírnu? Pokud chcete skutečně praktickou stavbu na svou zahradu, pořiďte si víceúčelový krb, s grilem, jehož součástí je i udírna. Získáte tak možnost udit, opékat i grilovat! navíc je celá stavba velkolepým doplňkem zahrady a venkovní kuchyně nebo pergoly.

Maso nebo ryby?

Udírny od zahradnikrbyveris.cz nabízí možnost udit oblíbené maso, ryby i uzeniny a sýry v množství dosahující 30 kilogramů.

udirna-1

Jakou udírnu vyberete vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *