Publikováno

Jak zařídit koupelnu? Tohle vám bude vyhovovat!

Plánujete rekonstruování staré koupelny? Nebo se snad pouštíte do vybavení nové? V každém případě si buďte jistí, že o skříňkách do koupelny budete přemýšlet dnem i nocí.

Dáme vám několik praktických tipů, jak si celé to vybavování zjednodušit.

Každý, koho čeká zařizování koupelny, si dá předsevzetí, že ta jeho koupelna bude ve všech ohledech perfektní. Bude krásná na pohled, dokonalá na užívání a praktická při úklidu. Aby všechna ta nej nebyla jen snem, ale i realitou, chce to jasný plán.

  • Bydlení a doplňky
  • Bytový textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Prostírání

1. Jasně si stanovte cenový rozpočet

Jakmile se zakoukáte do bohaté nabídky koupelnového nábytku, může být už pozdě. Ještě před tím, než se na nákup vydáte, ujasněte si maximální hranici výdajů. Koupelnové skříňky, keramika, poličky, obklady a zrcadla jsou vyráběné v moderních a stylových designech, které mohou hlavu lehce pomotat tak, že zapomene na to, kolik peněz vlastně můžete na koupi vybavení použít.

Výsledkem tak může být z poloviny zařízená koupelna a nulová částka na účtu.

2. Vyberte si nejlépe jen jednoho výrobce

Na fotkách vypadá všechno krásně, ale jaká bude realita? Abyste předešli zklamání, doporučujeme vám vybrat si již kompletní koupelnové sestavy od jednoho výrobce. V opačném případě získáte vzhled ‘’každý pes, jiná ves’’, tedy výsledek bude nesourodý, nehodící a nepraktický.

Ušetřit a dobře vybrat? Nenechte si ujít levné sestavy koupelnového nábytku

3. Ujasněte si své priority

Zajímá vás jen, jak sehnat koupelnový nábytek levně? Důležitými parametry jsou jeho další vlastnosti. Pozornost věnujte tomu, kolik má nábytek úložného prostoru, z jakého materiálu je, zda se dá dobře omývat a jak ostré má hrany (v případě rodin s dětmi). Stejně tak důležitá je i variabilita nábytku, zda se dá pověsit na stěnu, jestli je možné skříňky mezi sebou proházet. V neposlední řadě by vás měl zajímat, ‘’dovírací’’ systém šuplíků a životnost celého řešení.

Nábytek do koupelny musí splňovat vaše představy nejen z pohledu vzhledu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *